Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky Short 2009 - "kočárková"

15. 4. 2011
  DOGTREKKING KRAJEM OTY PAVLA           
  28.-29.9.2009            
  Turistická trasa 22km            
                 
    DOGTREKKING KRAJEM OTY PAVLA  28.-29.9.2009 Turistická trasa 22km DMW a DMM
celkový čas Umístění Jméno závodníka Jméno psa Plemeno kategorie čas start čas cíl dny na trati
03:51 1 Doubravová Jiřina Loki Sibiřský husky W 8:01 11:52 0,0
05:04 2 Votoček Stanislav Arthur Labradorský retriever M 8:30 13:34 0,0
05:07 3 Konůpek Tomáš Sam SH M 8:56 14:03 0,0
05:11 4 Zebischová Martina Allen Golden Siberia West Highland White teriér W 9:00 14:11 0,0
05:18 5 Kremlová Hana Gill dobrman W 8:45 14:03 0,0
05:18 5 Marková Zuzana Hagi dobrman W 8:45 14:03 0,0
05:36 7 Šimonová Alena Aileen Beauceron W 8:15 13:51 0,0
05:36 7 Zimová Denisa Belissimé z Dorky,Attiba Carský klenot Beauceronky W 8:15 13:51 0,0
06:16 9 Heimerleová Veronika Archibald Plush Berry Border kolie W 8:31 14:47 0,0
06:18 10 Stoláriková Miriam Diba Istropolis Kincse MOK W 8:10 14:28 0,0
06:35 11 Rejmanová Lenka Barney Anach Holpraj Rhodéský ridgeback W 8:44 15:19 0,0
06:36 12 Rejmanová Lucie Ozzynka Anglický stafordšírský teriér W 8:44 15:20 0,0
07:09 13 Křivánková Markéta Vicky labradorský husky W 8:00 15:09 0,0
07:28 14 Matrková Jana Fík jezevčík dlouhosrstý W 9:30 16:58 0,0
07:30 15 Bystrianský Miroslav Filip basset M 8:32 16:02 0,0
07:35 16 Vrbová Milena Essie dlouhosrstý vipet w 10:00 17:35 0,0
07:37 17 Králová Alena Attila Hun od Zlatonosné říčky, Azgard Zulu Von Vorwitz Border kolie + Pikardský ovčák W 10:00 17:37 0,0
07:43 18 Bažilová Šárka Evans z Lhotecké linie,Christabella Alary Aslar Beauceron, dobrman W 9:23 17:06 0,0
07:44 19 Tůmová Martina Sunny Australský honácký pes W 9:22 17:06 0,0
x x Brettová Pavla Anushka Rhodéský ridgeback W x x 0,0
x x Nedvědová Lucie Harry Rhodéský Ridgeback W x x 0,0
x x Zahradníková Jana Aitaná ČSV W x x 0,0
                 
    DOGTREKKING KRAJEM OTY PAVLA  28.-29.9.2009 Turistická trasa 22km DMM  
celkový čas Umístění Jméno závodníka Jméno psa Plemeno kategorie čas start čas cíl dny na trati
05:04 1 Votoček Stanislav Arthur Labradorský retriever M 8:30 13:34 0,0
05:07 2 Konůpek Tomáš Sam SH M 8:56 14:03 0,0
07:30 3 Bystrianský Miroslav Filip basset M 8:32 16:02 0,0
x x Havel Jaroslav Ave Fahave Beauceron M x x 0,0
x x Roštínský Milan Andy APBT M x x 0,0